O nas

Jesteśmy wielkopolskim deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

Spółka Agrobex powstała w 1988 roku. W 1991 roku rozpoczęliśmy świadczenie usług budowlanych, koncentrując się na wykonywaniu zleceń spółdzielni mieszkaniowych. Od 1997 roku zajmujemy się samodzielnie działalnością deweloperską. Od tego czasu realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, jednorodzinnego, a także obiekty użyteczności publicznej, biurowe, handlowe, hotelowe i zabytkowe.

Nasz Dział Realizacji Inwestycji tworzą osoby doskonale wykształcone i posiadające wieloletnie doświadczenie w realizowaniu najtrudniejszych zadań. Umożliwiło to nam wykonanie wielu inwestycji zleconych, dla instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz inwestorów prywatnych.

Lista naszych przedsięwzięć na rynku inwestycji komercyjnych i publicznych obejmuje już kilkadziesiąt pozycji. Wśród najbardziej znaczących i prestiżowych znajdują się budowa Bramy Poznania ICHOT, szpitala we Wrześni i Obornikach, Szkoły Podstawowej w Zalasewie czy Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych UE w Poznaniu.

Co jest dla nas ważne

Staramy się zawsze o krok wyprzedzać konkurencję. Jakością, terminowością i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Naszą misją jest spełnianie marzeń i oczekiwań naszych Klientów o własnym mieszkaniu. Mając świadomość, że własny dom to jedna z najważniejszych życiowych potrzeb każdego człowieka, nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze inwestycje gwarantowały wysoką jakość życia, pracy i wypoczynku. Staramy się, aby w naszych projektach zawarte było wszystko, co jest dla Państwa najważniejsze. Funkcjonalność, estetyka, prestiż i bezpieczeństwo. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni publicznej i prywatnej. Dbamy o ład przestrzenny, dlatego staramy się, aby nasze realizacje idealnie komponowały się z istniejącą zabudową.

Naszą dewizą jest twórcze łączenie doświadczenia i nowoczesności. Nasz Dział Realizacji Inwestycji wybudował liczne obiekty użyteczności publicznej, obiekty biurowe, dydaktyczne, hotelowe, handlowe, mieszkaniowe.

Z powodzeniem zmierzyliśmy się z problemami przy obiektach zabytkowych. Równolegle z budową nowych obiektów, dokonujemy remontów istniejących budynków. Od wielu lat przeprowadzamy także termomodernizacje.

Ta różnorodność wykonanych zadań i nabytego doświadczenia powoduje, że mamy kompetencje i sprawdzonych fachowców, aby z powodzeniem realizować najśmielsze wizje architektoniczne inwestorów zewnętrznych.

Nasze nagrody

Warstwa 1 - Agrobex Budowa
pobrane 1 - Agrobex Budowa
Warstwa 5 - Agrobex Budowa
Warstwa 4 - Agrobex Budowa
Warstwa 2 - Agrobex Budowa
Warstwa 3 - Agrobex Budowa
pobrane 2 - Agrobex Budowa
pobrane - Agrobex Budowa
logo ville - Agrobex Budowa
logo ranking wartosci marek wielkopolski nowewww - Agrobex Budowa

Wartości i cele

Nasze zadania realizujemy dobrze, bo umiemy i lubimy to robić.

Największą wartością firmy Agrobex są pracujący w niej ludzie. W pracy i w postępowaniu kierujemy się takimi zasadami jak uczciwość, solidność i niezawodność wobec klientów i kontrahentów. Te cechy oraz profesjonalizm i nieustanne podnoszenie jakości usług i produktów stanowią fundament działalności naszej Firmy.

Nadrzędnym celem firmy Agrobex jest pełne zadowolenie Klientów. Aby to osiągnąć, uważnie analizujemy życzenia Klientów, dbamy o jakość naszych produktów i usług, dotrzymujemy terminów i zobowiązań, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Naszym Klientom zapewniamy przyjazną, kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji.

Naszym kontrahentom stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Często nasi partnerzy biznesowi powierzają nam realizację swoich kolejnych inwestycji budowlanych, co jest dla nas największą nagrodą za wykonywaną pracę i potwierdzeniem słuszności przyjętej strategii.

Jakość

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Dla zapewnienia naszym klientom i kooperantom najwyższego zadowolenia stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały. Znacząca pozycja Firmy na rynku jest możliwa dzięki stałej dbałości o wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Wyznaczona strategia Agrobexu oznacza systemowe podejście do problematyki zapewnienia jakości.

Systemy – Certyfikaty

Rozwinięciem długofalowej Polityki Jakości jest wdrożony w Firmie System Zarządzania Jakością ISO w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, budowy mieszkań, sprzedaży mieszkań oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami (NORMA ISO 9001-2015)

cert - Agrobex Budowa