Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Od 35 lat oferujemy swoje usługi na rynku nieruchomości w zakresie generalnego wykonawstwa osiedli mieszkaniowych, biur, hoteli oraz obiektów publicznych.

Wspólnie z Wami tworzymy historię Waszych miast. Doceniamy rolę dialogu z otoczeniem, ponieważ na stałe wpisujemy się w rozwój lokalnych społeczności. Swoją pracą chcemy poprawić jakość życia mieszkańców i stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której będą z przyjemnością spędzać czas.

Naszymi priorytetami są indywidualne podejście do każdej inwestycji, nowoczesne rozwiązania, terminowość i zaangażowanie, które charakteryzują naszych doskonale wykształconych i doświadczonych specjalistów.

Zobacz więcej

Rzetelny partner w biznesie
od 1988 roku

Pomożemy Ci przejść przez cały proces budowlany, a dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników unikniesz kosztownych błędów oraz oszczędzisz swój czas! Wszelkie prace wykonujemy w sposób profesjonalny i rzetelny, a naszą skuteczność potwierdzą setki zadowolonych inwestorów, których wsparliśmy w procesie budowy.

Człowiek i środowisko w centrum naszego zainteresowania

Jesteśmy firmą dbającą o lokalną społeczność, w której funkcjonujemy oraz w której żyją nasi klienci i pracownicy. Dla zapewnienia najwyższej jakości usług stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały.

Modele współpracy

Generalny wykonawca inwestycji

Przejmiemy od Ciebie czasochłonne, kosztowne i przede wszystkim stresujące obowiązki związane z budową – od pierwszych formalności do jej przekazania.

Czytaj więcej

Zaprojektuj i wybuduj

Oferujemy rozszerzoną wersję generalnego wykonawstwa, gdzie oprócz najważniejszych formalności i przeprowadzenia budowy otrzymasz od nas pełen projekt budynku.

Czytaj więcej

Partnerstwo publiczno-prywatne

Zapraszamy podmioty publiczne do współpracy przy remontach i budowie infrastruktury! Skorzystanie z naszych usług to gwarancja wiedzy i doświadczenia prywatnego partnera na wiele lat.

Czytaj więcej