rok ukończenia

2021

miejsce realizacji

Poznań

Inwestor

PTBS Poznań

Kategoria inwestycji

Realizacje mieszkaniowe

O inwestycji Budowa budynków wielorodzinnych – 4MW, ul. Moniki Cegłowskiej

Inwestor: Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Opis inwestycji

Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym dla Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w polu 4MW.

Bloki mieszkalne przy ulicach Literacka i Żołnierzy Wyklętych to nowoczesne budynki wielorodzinne zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie ciszę i spokój. Te czterokondygnacyjne budowle spełniają potrzeby każdego mieszkańca, a dzięki oświetleniu zewnętrznemu i zagospodarowaniu zieleni komfort życia jest jeszcze większy.

 

Najważniejsze zalety inwestycji:

  • plac zabaw na terenie osiedla
  • podziemne zbiorniki na odpady
  • wiaty rowerowe przy wejściach
  • zagospodarowanie zieleni i mała architektura

Lokalizacja

ul. Moniki Cegłowskiej, Poznań

Budynki zlokalizowane są przy ulicy Moniki Cegłowskiej na poznańskim Strzeszynie. Kilka minut drogi dzieli mieszkańców od kościoła, sklepów spożywczych oraz stacji benzynowej. W 12 minut dojdziemy do szkoły podstawowej, obok której znajdują się szkoła języka obcego oraz Park Edukacji Ekologicznej. Dogodny dojazd do centrum miasta zapewni przedłużenie ulicy Koszalińskiej do ulicy Wojska Polskiego oraz bliskość drogi krajowej nr 92. Komunikacja miejska dojeżdża do przystanków Żołnierzy Wyklętych, Literacka oraz Hezjoda. W pobliżu znajduje się również stacja PKM Podolany, z której w 8 minut dojedziemy do dworca głównego.