◂ Wróć do listy

18/01/2024

Inwestycja Osiedle Olimpijskie w Szamotułach zakończona!

Szamotuly okladka - Agrobex Budowa

Zakończyliśmy projekt „Osiedle Olimpijskie” w Szamotułach, który obejmował realizację 5-cio kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych u zbiegu ulic Sportowej i Staszica. Inwestycja oferuje 100 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 28 do 80 metrów kwadratowych, z opcjami od 1 do 4 pokoi. Mieszkania są funkcjonalnie zaprojektowane, wyróżniają się przemyślanym układem, który maksymalizuje przestrzeń i światło naturalne.

Doskonała lokalizacja, blisko centrum Szamotuł oraz terenów zielonych oferuje mieszkańcom relaks i odpoczynek, jednocześnie pozostając w zasięgu miejskich udogodnień. Krótki spacer dzieli od sklepu Lidl, centrum kultury, przedszkola i szkoły podstawowej, a także miejskiego stadionu, hali sportowej, pływalni i całorocznych kortów tenisowych. Dystans ten można pokonać również rowerem po ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Sportowej.

W inwestycji wykorzystano panele fotowoltaiczne na dachach, co przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej budynków i redukcji kosztów utrzymania dla mieszkańców. Dzięki temu osiedle jest bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska.