◂ Wróć do listy

05/10/2023

Nasza realizacja nagrodzona tytułem Lubuski Mister Budowy.

slajder aktualnosci - Agrobex Budowa

Hala sportowa przy Zespole Edukacyjnym nr 10 w Zielonej Górze, którą realizowaliśmy jako generalny wykonawca, otrzymała nagrodę Lubuskiego Mistera Budowy, w kategorii „Budownictwo użyteczności publicznej oraz zabytki”, podczas 29 Lubuskiej Gali Budowlanej.

Hala sportowa składa się z przestronnej sali gimnastycznej oraz trzykondygnacyjnej części, w której znajduje się zaplecze sali gimnastycznej, osobna sala ćwiczeń z zapleczem oraz biblioteka. Obiekt został połączony z istniejącym budynkiem szkoły poprzez łącznik dzięki czemu uczniowie nie muszą wychodzić na zewnątrz, aby przejść na zajęcia sportowe.

Niezmiernie cieszy nas, że starania, a także ciężka praca całego zespołu, zostały dostrzeżone i docenione przez ekspertów branży. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie najwyższych standardów, jakie staramy się wprowadzać w każdym z naszych projektów. To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia się i dążenia do perfekcji w każdym kolejnym przedsięwzięciu.

Celem konkursu Lubuski Mister Budowy jest przede wszystkim promocja najlepszych realizacji budowlanych, zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego i oddanych do użytkowania w roku 2022. Docenia specjalistów zaangażowanych w cały proces budowy, którzy podnoszą jakość budownictwa w zakresie architektury, konstrukcji, wykonawstwa robót, trwałości obiektów i ekonomiki inwestycji. Dzięki temu nowe lubuskie budynki są coraz ciekawsze i wykorzystują najnowsze rozwiązania budowlane.