◂ Wróć do listy

01/03/2024

Podpisanie umowy z GTBS Sp. z o.o. w Lesznie

slajder aktualnosci 01 2 - Agrobex Budowa

19 lutego 2024 roku została zawarta umowa z Gminnym Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Lesznie, której przedmiotem jest budowa obiektów wielorodzinnych przy ulicy Jana Długosza.

Inwestycja przewiduje realizację 5 budynków, z kompleksowym zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną i elementami małej architektury. Projekt zakłada stworzenie 100 mieszkań na wynajem, wykończonych „pod klucz”, z różnorodnością oferty od jednopokojowych do trzypokojowych, o metrażach mieszczących się w przedziale od 29,51 m² do 61,54 m². Na terenie kompleksu zaplanowano również miejsca parkingowe i plac zabaw dla mieszkańców.

Realizacja tej inwestycji nie tylko umacnia naszą pozycję jako lidera w branży budowlanej, ale jednocześnie umożliwia nam aktywne zaangażowanie w kreowanie wartościowych przestrzeni mieszkalnych oraz kształtowanie trendów na rynku nieruchomości. Oferując nowoczesne, komfortowe mieszkania „pod klucz”, odpowiadamy na rosnące potrzeby społeczne i rynkowe w zakresie wynajmu.

GALERIA