◂ Wróć do listy

20/01/2023

Podpisanie umowy z ZKZL – ul. Nadolnik

NADOLNIK 2 - Agrobex Budowa

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę z Zarządem Komunalnych Zasobów Lokalowych na realizację mieszkań komunalnych przy ulicy Nadolnik.

Cieszymy się, że w tych trudnych dla sektora budowlanego czasach możemy proponować konkurencyjne oferty i wygrywać postępowania przetargowe. Nasza współpraca z Zarządem zaowocuje budową trzech budynków wielorodzinnych, które zostaną dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną zdolnością ruchową. Jest to dla nas szczególnie istotne także dlatego, że wieloletnia współpraca z fundacjami i organizacjami dobroczynnymi wyczuliła nas na potrzeby osób z niepełnosprawnościami i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksymalny komfort i dostępność wykonanych przez nas realizacji.

Budowa przy ulicy Nadolnik to kolejna duża inwestycja, którą jako Generalny Wykonawca będziemy realizować z troską o przyszłych lokatorów, zapewniając najwyższe standardy wykonania. Tym razem w budynkach powstanie łącznie aż 130 nowoczesnych mieszkań. Zgodnie z projektami zostaną wprowadzone także innowacyjne rozwiązania i technologie, które bezpośrednio przełożą się na wygodę jego mieszkańców. 

GALERIA