◂ Wróć do listy

03/07/2023

Rozpoczęcie letniego programu stażowego

slajder aktualnosci 01 - Agrobex Budowa

Po raz kolejny nasza firma otwiera swoje drzwi dla ambitnych, młodych umysłów, zapraszając studentów Politechniki Poznańskiej na letni program stażowy. Od 3 lipca do końca września, 5 studentów, 3 roku Wydziału Budownictwa zanurzy się w ekscytujący świat realizacji inwestycji budowlanych. Wybraliśmy ich nie tylko ze względu na ich umiejętności, ale przede wszystkim za pasję i chęć rozwoju.

Na 3 miesiące trwania programu, stażyści staną się integralną częścią naszego zespołu i będą mieli możliwość przejścia przez każdy etap realizacji inwestycji. Ta przygoda rozpoczyna się od fazy planowania, gdzie idee i wizje są przelewane na papier i formułowane w konkretne plany. Na placu budowy, pod okiem doświadczonych inżynierów i kierowników będą uczestniczyć w dynamicznym procesie wznoszenia budynku od fundamentów, przez konstrukcję, aż po dach. Będą mieli także okazję poznać proces nadzoru, który łączy wszystkie elementy budowy w jedną strukturę, aby inwestycja mogła zostać pomyślnie zrealizowana. Takie podejście pozwala nie tylko zrozumieć cały proces budowy, ale przede wszystkim poznać rolę ludzi w tym procesie, bo bez nich byłby on niemożliwy do zrealizowania.

Praca według określonego programu, pod okiem doświadczonych ekspertów jest bardzo ważną częścią programu stażowego. Nasi inżynierowie oferują stażystom pełne wsparcie merytoryczne oraz zapewniają zdobycie doświadczeń, które z pewnością zaprocentują dla nich w przyszłości. W dowód naszego uznania dla ich pracy i zaangażowania, każdy ze stażystów otrzyma wynagrodzenie.

Naszą misją nie jest wyłącznie budowanie obiektów, ale przede wszystkim kształtowanie przestrzeni, która oddziałuje na codzienność przebywających w niej ludzi. Mamy nadzieję, że idea kreowania przestrzeni, będzie to jedna z najważniejszych lekcji, które studenci wyniosą z naszego programu stażowego.