◂ Wróć do listy

03/02/2023

Wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA!

IMG 1585 - Agrobex Budowa

 Targi branżowe to dla nas zawsze wspaniała okazja, by porozmawiać z pracownikami innych firm i zapoznać się z najnowszymi technologiami, które oferuje rynek budowlany. Chętnie inspirujemy się zmianami w branży i korzystamy z rozwiązań, które usprawniają realizację projektów.

W dniach 1-2 lutego 2023 roku podczas targów BUDMA miały miejsce Dni Inżynierskie, organizowane przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, których byliśmy Partnerem. Tegorocznym tematem przewodnim było efektywne wykorzystanie źródeł energii, m.in. atomowej i wodorowej, których wcześniej nie stosowano w Polsce. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak ciekawe i zróżnicowane wydarzenie!

Miło nam było obserwować zainteresowanie branżą budowlaną u młodzieży. Edukacja jest dla nas bardzo ważna, ponieważ to od niej zależy przyszłość naszej specjalności. Mieliśmy okazję spędzić dzień, rozmawiając z uczniami, studentami i wykładowcami uczelni wielkopolskich. Z dumą możemy powiedzieć, że perspektywy rozwoju branży budowlanej są ogromne i obiecujące właśnie dzięki tym młodym ludziom – a także wykładowcom, którzy zadbali o wysoki poziom kształcenia studentów.

Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tej interesującej edycji targów i czekamy na kolejne okazje do spotkań ze społecznością budowlano-architektoniczną!

GALERIA